Slide 1

Login

Szukaj

AUTO-PLUS Majchrowicz

Dodaj do ulubionych
Kontakt SERWIS

JĘDRZEJÓW

ul. Pińczowska 54

tel./fax: 041 386 14 33

SKLEP NR.2

JĘDRZEJÓW

ul. Kościelna 7

tel. 041 386 58 37
http://www.auto-plus.org
Dodane 18-02-2014 18:29:48

Opis

Pierwszy sklep pod szyldem AUTO-PLUS Majchrowicz  otworzyliśmy w Małogoszczu przy ulicy Warszawskiej 15 w 1993 roku. W początkowym okresie swojej działalności zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą części do samochodów krajowych i już wówczas byliśmy znani klientom jako solidna marka, ciesząca się  dużym zaufaniem. Momentem przełomowym w naszej firmie było otwarcie w 1999 roku drugiego sklepu, w Jędrzejowie przy ul. Kościelnej ,ruch ten okazał się strzałem w dziesiątkę – gdyż wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów z szerokim asortymentem towarów oraz miłą i fachową obsługą.W 2000 roku gama naszych towarów została rozszerzona o części do samochodów zachodnich. Obecnie mamy ugruntowaną i stabilną pozycję w swojej branży. O dobrym standingu firmy świadczą również wzrastające w każdym roku przychody i wskaźniki rentowności.
Zdobywane latami doświadczenie przyniosło efekty. W 2009 roku pod szyldem AUTO-PLUS Majchrowicz  przy ul. Pińczowskiej 54 w Jędrzejowie otworzyliśmy warsztat naprawczy. Pojazdy serwisujemy przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, co powoduje, że jakość świadczonych usług już teraz spełnia standardy Unii Europejskiej.
Posiadamy stanowisko wymiany opon oraz geometrii komputerowej, co zapewnia kompleksowość prowadzonej działalności i ugruntowanie dobrej pozycji wśród konkurencji .
W warsztacie AUTO-PLUS Majchrowicz znajdą Państwo miłą i fachową obsługę, która postara się spełnić wszystkie oczekiwania. Pracownicy zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo i pomoc.

Firma Auto-Plus oferuje profesjonalne usługi w dziedzinie napraw samochodów, doskonałe zaopatrzenie w części oryginalne i zamienne oraz fachową i sprawną obsługę.

Oferujemy usługi z zakresu min.:

» Diagnostyki i naprawy pojazdów (benzynowe, wysokoprężne)

  • pełna diagnostyka silnika
  • wymiana rozrządów
  • remonty silników
  • naprawa i regulacja układów sterowania silnika 
  • naprawa i wymiana układów wydechowych
  • obsługa układu hamulcowego, kierowniczego i zawieszenia
  • wymiany oleju
  • wymiany płynu chłodzenia

» Geometria komputerowa firmy Beisbarth

» Serwis klimatyzacji

» Wulkanizacja

ZAPRASZAMY

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka
Dostępne usługi Diagnostyka komputerowa, Elektromechanika, Klimatyzacja, Kompleksowa Mechanika, Sprzedaż części, Wulkanizacja i serwis opon
Specjalizacja lub inne usługi pełna diagnostyka silnika, wymiana rozrządów, remonty silników, naprawa i regulacja układów sterowania silnika , naprawa i wymiana układów wydechowych, obsługa układu hamulcowego, kierowniczego i zawieszenia, wymiany olej, wymiany płynu chłodzenia
Godziny otwarcia ---

Lokalizacja


ul. Pińczowska 54, Jędrzejów, 28-300

Komentarze

comments powered by Disqus