Slide 1

Login

Szukaj

Sławex Sławomir Pisarczyk

Dodaj do ulubionych
Kontakt Sławex - Sławomir Pisarczyk
ul.Batorego 18A
05-091 Warszawa - Ząbki
Mazowieckie
tel. (0-22) 781 - 44 - 16
Dodane 10-02-2014 20:23:51

Opis

Wulkanizacja Sławex Sławomir Pisarczyk

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa już od ponad dwudziestu lat jest wulkanizacja i sprzedaż opon, a także renowacja felg stalowych i aluminiowych, w tym m.in. malowanie i lakierowanie proszkowe, piaskowanie i prostowanie. Lokalizacją naszej firmy jest Warszawa. Nasz zakład znaleźć można w Ząbkach, przy jednej z najruchliwszych ulic tej miejscowości. Dzięki dobremu umiejscowieniu, możemy być spokojni o to, że nie będziecie Państwo mieć najmniejszych problemów, by do nas trafić.

Jak już zostało powiedziane, główne usługi świadczone przez naszą firmę, to wulkanizacja i sprzedaż opon. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się także prowadzona przez nas lakiernia proszkowa.

Osobom, dla których miejscem pobytu jest Warszawa, felgi i opony najbardziej opłaca się kupować w miejscu takim jak nasze – w niewielkiej odległości od miasta stołecznego, gdzie wciąż łatwo dojechać, a ceny z racji oddalenia od centrum stolicy są odpowiednio niższe.

Odwiedzając nas w Ząbkach pod Warszawą, zawsze liczyć możecie Państwo na maksymalny profesjonalizm i najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług. Oferując tanie opony, tanie felgi i szereg usług w bardzo konkurencyjnych cenach, a ponadto zapewniając zawsze najwyższy poziom obsługi – od dawna udaje nam się systematycznie poszerzać grono stałych klientów, a także zdobywać wielu nowych.

Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy świadczą usługi wulkanizacyjne już od wielu lat. Oprócz realizacji zleconych nam usług na najwyższym poziomie, służą oni chętnie profesjonalną pomocą i radą.

Od początku naszej obecności na rynku priorytetem jest dla nas satysfakcja klientów. Jesteśmy elastyczni i zawsze dokładamy wszelkich starań, by w pełni dostosować się do ich indywidualnych preferencji i potrzeb.

Osobom prywatnym i firmom, które prowadzą z nami współpracę już od dawna, serdecznie dziękujemy za pokładane w nas przez lata zaufanie. Jednocześnie zapraszamy nowych klientów, którym potrzebne nowe opony, felgi, bądź wysokiej jakości usługi wulkanizacyjne. Z pewnością nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Przez cały czas pracujemy nad rozwojem i wprowadzaniem do oferty nowych produktów i usług. Prowadzimy bieżącą współpracę z największymi i najbardziej cenionymi hurtowniami w Europie, handlującymi oponami i felgami. Odwiedzając nasz zakład wulkanizacyjny w Ząbkach koło Warszawy, spotkacie się z ogromnym wyborem wysokiej klasy, oryginalnych felg, a także nowych i używanych opon wszystkich typów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientów oferujemy także między innymi przechowywanie opon sezonowych (zimowych i letnich) poza sezonem, w którym są użytkowane.

Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Cel ten udaje nam się realizować.

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka, Przelew, Karty płatnicze
Dostępne usługi Wulkanizacja i serwis opon
Specjalizacja lub inne usługi ---
Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek: 8 - 20 Sobota: 8 - 17

Lokalizacja


ul. Batorego 18a, Ząbki, 05-091

Komentarze

comments powered by Disqus