Slide 1

Login

Szukaj

Z.U.H. LT Tadeusz Skrzypc

Dodaj do ulubionych
Kontakt Z.U.H. „LT” Tadeusz Skrzypczyk
Ul.Obywatelska 10
43-100 Tychy

tel. 0-32 227 04 04
kom. +48 509 075 303
kontakt@skrzypczyk.tychy.pl
http://www.skrzypczyk.tychy.pl
Dodane 09-02-2014 12:47:47

Opis

Firma "LT" Skrzypczyk powstała w 1992 roku. W jej skład wchodzi serwis samochodowy, wypożyczalnia przyczep oraz wypożyczalnia samochodów. Od początku swojej działalności świadczymy usługi najwyższej jakości. Firma solidnie rozwijała się od początku istnienia, stopniowo rozszerzając wachlarz świadczonych usług, zakupując nowoczesne maszyny i urządzenia niezbędne do ich wykonywania oraz oferując klientom coraz większą różnorodność wypożyczanych przyczep. Na chwilę obecną zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów wszystkich marek, zarówno osobowych jak i dostawczych, jak również serwisem przyczep. W 2012 roku otworzyliśmy dla Państwa wypożyczalnię samochodów.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć bardzo ekonomiczne samochody osobowe z silnikami diesla (Skoda Fabia kombi 1.4 TDI, Skoda Roomster 1.4 TDI, Skoda Fabia II kombi 1.4 TDI). Średnie spalanie tych samochodów w cyklu pozamiejskim to zaledwie 4,5 L/100 km. Posiadamy również samochody: Renault Megane II kombi 1.5 DCI (osobowe), Opel Combo 1.6 B (dostawczy) oraz Nissan Terrano 2.8 D (terenowy). Istnieje również możliwość wypożyczenia samochodu z przyczepą lekką. Ceny w naszej wypożyczalni są najniższe w mieście!

W naszej ofercie oprócz pełnego zakresu napraw mechanicznych samochodów zarówno klientów indywidualnych jak i flot proponujemy również:

-wulkanizację, serwis i sprzedaż opon

-serwis i obsługę klimatyzacji

-diagnostykę komputerową

-elektronikę pojazdową

W naszej firmie mogą Państwo wypożyczac przyczepy w idealnym stanie technicznym, różnego typu i o różnej specyfikacji (towarowe, lawety, dłużyce, do przewozu quadów/motorów). Większość z nich to przyczepy lekkie (do 750 kg DMC), na które wymagana jest tylko kategoria B prawa jazdy.  Oferujemy wypożyczanie w systemie godzinowym lub dobowym, w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka, Przelew
Dostępne usługi Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja, Wulkanizacja i serwis opon, Elektromechanika, Kompleksowa Mechanika
Specjalizacja lub inne usługi Serwis samochodowy, wypożyczalnia aut i przyczep
Godziny otwarcia pn-pt 8:00-16:30 sobota 8:00-13:00

Lokalizacja


Ul.Obywatelska 10, Tychy, 43-100

Komentarze

comments powered by Disqus