Slide 1

Login

Szukaj

Kontakt Ul. Gdańska 103
84-120 Władysławowo
tel.: +48 058 674 01 35
tel. kom. +48 515 068 044
e-mail: biuro@v8garage.pl
http://www.v8garage.pl
Dodane 10-02-2014 16:48:42

Opis

Zapraszamy Państwa do naszego warsztatu. Posiadamy trzy w pełni wyposażone stanowiska pracy, na których zamontowane są podnośniki o nośności do 4,5T. Zaopatrzyliśmy nasz warsztat w profesjonalny sprzęt do diagnozy komputerowej pojazdów, obsługi klimatyzacji zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych, kompleksowej obsługi mechanicznej oraz wulkanizacji samochodowej.

Zakres oraz ilość posiadanych przez nas przyrządów do diagnostyki komputerowej pozwala nam zdiagnozować, praktycznie każdy samochód. Do większości pojazdów posiadamy testery obsługujące z poziomu serwisowego. Posiadamy profesjonalny sprzęt do serwisu klimatyzacji samochodowych oraz wykrywania nieszczelności w układach chłodzenia wnętrza samochodu oraz silnika.

Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm: Snap-on, Würth, Jonnesway czy Summit.


Wykonujemy naprawy mechaniczne pojazdów w pełnym zakresie.

Oferujemy Państwu również przeglądy okresowe samochodów z wymiana oleju, filtrów czy klocków hamulcowych wraz z pełną komputerową inspekcją serwisową pojazdów. W naszym warsztacie możecie Państwo zakupić oleje renomowanych firm: Castrol oraz Mobil 1.

ELEKTRONIKA

W pojazdach nowej generacji nad wszystkich czuwa elektronika. Każdy układ pracuje pod pełna kontrolą zminiaturyzowanych komputerów połaczonych miedzy sobą w sieć CAN w celu przekazywania informacji. Jeśli jakikolwiek element naszego pojazdu zgłosi usterkę to zostaje ona zapisana w modułach sterujących naszym samochodem i wyświetlona na tablicy wskaźników.

Komputeryzacjia pojazdów ma za zadanie zadbać o nasze bezpieczeństwo oraz komfort w podróżowaniu. Niestety jak każdy element, układy elektroniki ulegają również awarii. Do diagnozy takich usterek niezbędne są profesjonalne testery. Największą skuteczność w lokalizowania usterek mają testery serwisowe dedykowane do konkretnej marki, dlatego zaopatrzyliśmy się w oddzielne urządzenia diagnozujące większość pojazdów na poziomie serwisu.

Zapraszamy :

 • Pełna diagnostyka komputerowa pojazdów.
 • Naprawa i kodowanie sterowników samochodowych.
 • Naprawa układów wspomagania hamowania ABS, ESP, BAS, STC itp.
 • Pełen serwis systemów poduszek powietrznych SRS Airbag (naprawa sterowników po uderzeniu, wymiana zapalników, maty zajętości foteli itp.).
 • Naprawa liczników samochodowych (korekta i kodowanie po niewłaściwym montażu, naprawa wskaźników i podświetlenia itp.).
 • Naprawa i usuwanie zabezpieczeń fabrycznych (immobilizerów).
 • Kodowanie kluczy i pilotów w pojazdach.
 • Odblokowywanie radioodbiorników samochodowych.

NAPRAWY EKSPRESOWE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy szereg usług wykonywanych bez potrzeby zostawiania pojazdu.

Wystarczy zadzwonić pod numer 515068044, wybrać jedną (lub więcej) z poniższych usług oraz podać dane pojazdu. Dostosujemy się do Państwa możliwości czasowych a potrzebne części będą czekały w naszym zakładzie. W trakcie trwania naprawy do Państwa dyspozycji pozostawiamy poczekalnię, gdzie można spokojnie pooglądać telewizję, poczytać gazetę lub skorzystać z darmowego dostępu do internetu.

!!! Uwaga !!! Usługa serwisu olejowego wykonywana w naszym zakładzie jest bezpłatna !!! .
Płacicie Państwo jedynie za olej i filtry !!!
W ramach usługi, kasujemy również inspekcję serwisową oraz naklejamy naklejkę z informacją o zalanym oleju, wymienionych filtrach itp.
Zalewany olej dobierany jest na podstawie norm określonych przez producenta danego pojazdu.
Warunkiem skorzystania z bezpłatnej wymiany oleju, jest zakup w naszej firmie oleju, filtra oleju oraz filtra powietrza do Państwa pojazdu.

Naprawy ekspresowe:

 • Wymiana oleju silnikowego oraz filtrów.
 • Wymiana oleju oraz filtra w automatycznej skrzyni biegów.
 • Napełnienie układu klimatyzacji.
 • Wymiana klocków hamulcowych.
 • Wymiana podstawowych elementów zawieszenia i układu kierowniczego.

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka
Dostępne usługi Diagnostyka komputerowa, Warsztat samochodów ciężarowych, Klimatyzacja, Wulkanizacja i serwis opon, Elektromechanika, Kompleksowa Mechanika
Specjalizacja lub inne usługi Elektronika
Godziny otwarcia ---

Lokalizacja


ul. Gdańska 103, Władysławowo, 84-120

Komentarze

comments powered by Disqus