Slide 1

Login

Szukaj

Siergoń Sp.j.

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel. (89) 535 25 17 w.2
fax (89) 535 25 17 w.1
Dodane 08-02-2014 18:16:26

Opis

Jeśli chcesz, aby Twój SEAT wyglądał i działał tak, jakby właśnie zjechał prosto z taśmy montażowej, zawsze wybieraj Oryginalne Części Zamienne SEAT®. Podczas całego procesu projektowania i produkcji każda Oryginalna Część Zamienna SEAT® podlega rygorystycznej kontroli jakości, co gwarantuje najwyższą trwałość i wydajność - do których Twój SEAT ma pełne prawo.

NIEZAWODNOŚĆ
Nieoryginalne części nie są projektowane i testowane równolegle z procesem produkcyjnym całego auta. Często są wykonane z materiałów nieznanej jakości, a ilość użytego surowca oraz sposób łączenia poszczególnych elementów nie podlegają kontroli, dlatego ich jakość i żywotność jest dużo niższa od Oryginalnych Części Zamiennych SEAT®, które będą bez zarzutu funkcjonowały przez długie lata.

MARKA
Wszystkie oferowane Oryginalne Części Zamienne SEAT® nie różnią się od części fabrycznie zamontowanych w aucie, które przechodzą testy zderzeniowe i wytrzymałościowe dokonywane podczas projektowania oraz produkcji auta. Każda Oryginalna Część Zamienna jest oznaczona fabrycznym numerem katalogowym, którym sygnowane jest również opakowanie ze znakiem firmowym.

JAKOŚĆ
Kontrola każdego etapu produkcji, jakiej dokonuje SEAT, umożliwia wyeliminowanie produktów nie spełniających wymogów Producenta. Dlatego wszystkie Oryginalne Części Zamienne SEAT® spełniają najwyższe normy jakości, gwarantowane przez Producenta aut marki SEAT.

BEZPIECZEŃSTWO
Ze względu na najwyższą jakość użytych materiałów, pełną kontrolę procesu produkcyjnego oraz idealne dopasowanie części do każdego modelu, stosowanie Oryginalnych Części Zamiennych SEAT® zapewnia najwyższe bezpieczeństwo w czasie jazdy. Należy pamiętać, że każdy, nawet najmniejszy, element konstrukcji auta może zadecydować o zdrowiu i życiu jego użytkowników.

SZEROKI ASORTYMENT
SEAT oferuje Oryginalne Części Zamienne zarówno do wszystkich aut z aktualnej oferty, jak i do tych samochodów, których produkcja została zakończona.

DWULETNIA GWARANCJA
SEAT udziela dwuletniej gwarancji na Oryginalne Części Zamienne zakupione i zamontowane w Autoryzowanej Stacji Obsługi SEAT-a. Gwarancja obowiązuje w całej sieci SEAT-a, niezależnie od miejsca, w którym dokonano wymiany.

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka
Dostępne usługi Kompleksowa Mechanika, Sprzedaż samochodów
Specjalizacja lub inne usługi ASO SEAT
Godziny otwarcia ---

Lokalizacja


aleja Warszawska 117c, Olsztyn, 10-701

Komentarze

comments powered by Disqus