Slide 1

Login

Szukaj

UNIT LUBLIN Lenartowicz

Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. Budrysów 5
20-144 Lublin,
tel. (81) 748 33 53
kom. 605 065 434
www.unit-lublin.pl
Dodane 22-02-2014 12:28:28

Opis

Firma UNIT LUBLIN Waldemar LENARTOWICZ jest wykonawcą działającym na lubelskim rynku od 1993 r. do lutego 2008 r działalność prowadzono pod firmą: UNIT Wykonawstwo Budowlane i Instalacyjne Remonty Handel mgr inż. Waldemar Lenartowicz. Obecnie specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji, w zakresie robót ogólnobudowlanych i instalacyjnych. Nie obca nam jest również współpraca z innymi wykonawcami w ramach podwykonawstwa i wspólnego prowadzenia zadań inwestycyjnych.

  • Szeroki zakres przedsięwzięć zrealizowanych przez firmę obejmuje wykonawstwo obiektów mieszkaniowych (domy jednorodzinne i budynki wielorodzinne), użyteczności publicznej, handlowo-usługowych, przemysłowych oraz ich modernizacje i remonty.
  • Naszą domeną jest solidność i rzetelność świadczonych usług oraz fachowa współpraca z inwestorami i projektantami, na każdym etapie realizacji.
  • Jakość wykonywanych robót gwarantują wysokiej jakości materiały i technologie, szeroka wiedza na temat rynku budowlanego, kontakty z producentami i dostawcami materiałów i usług.
  • Pierwszoplanowym kierunkiem rozwoju UNITU, w ostatnim okresie, stało się umacnianie pozycji firmy na rynku budowlanym, czemu służy ciągłe rozszerzanie proponowanych usług, sukcesywne podnoszenie ich jakości, zakupy nowoczesnego sprzętu i maszyn, dobór wykwalifikowanej kadry oraz stosowanie umiarkowanych cen usług, a tym samym możliwość zaoferowania Inwestorom korzystnych warunków finansowych i terminowych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu w Lublinie ul. Hutnicza 1 (baza PKS)
Autonaprawa - warsztat samochodowy i wulkanizacja

  • naprawy bieżące i główne
  • usługi wulkanizacyjne
  • przeglądy eksploatacyjne
  • wyciąganie wtryskiwaczy - wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy poprzez wykręcanie (śruby pociągowe) oraz poprzez wyciąganie za pomocą siłownika hydraulicznego

 

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka
Dostępne usługi Badania Techniczne, Diagnostyka komputerowa, Elektromechanika, Kompleksowa Mechanika, Przeglądy Okresowe, Wulkanizacja i serwis opon
Specjalizacja lub inne usługi Auto serwis, Naprawy bieżące i główne, Usługi wulkanizacyjne, Przeglądy eksploatacyjne, Wyciąganie wtryskiwaczy, Wynajem sprzętu.
Godziny otwarcia ---

Lokalizacja


ul. Budrysów 5, Lublin, 20-144

Komentarze

comments powered by Disqus