Slide 1

Login

Szukaj

AUTO BORAWSKI Mechanika P

Dodaj do ulubionych
Kontakt AUTO BORAWSKI
MECHANIKA POJAZDOWA
Mirosław Karol Borawski
18-400 Łomża
ul. Kraska 32
http://autoborawski.pl
Dodane 10-02-2014 17:10:09

Opis

   Zajmujemy się pojazdami wszystkich marek, i każdy może liczyć na profesjonalne podejście do swojego samochodu. Niezależnie od tego jak skomplikowany jest Twój problem na pewno postaramy się go rozwiązać.

    Długa obecność na rynku, wiedza i fachowość, wysoka jakość usługi oraz niewygórowane ceny to nie wszystko. Naszym klientom proponujemy gwarancję na wykonane usługi. Dzięki współpracy z wieloma placówkami i zakładami na terenie Łomży oraz Polski jesteśmy w stanie na bieżąco oferować kompleksowe naprawy i obsługę praktycznie każdego rodzaju podzespołów niezależnie od marki samochodu.

   Co więcej, klient pozostawiający nam swój pojazd może liczyć na bieżące informacje za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

   Dla wymagających klientów posiadamy samochody zastępcze.

 

Posiadamy również szeroką gamę testerów diagnostycznych które znacznie przyspieszają wykrycie problemu w Państwa pojeździe koszt takiej usługi to jedyne  49  PLN.

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka
Dostępne usługi Diagnostyka komputerowa, Samochód zastępczy, Pomoc Drogowa, Klimatyzacja, Wulkanizacja i serwis opon, Elektromechanika, Kompleksowa Mechanika
Specjalizacja lub inne usługi Mechanika, Klimatyzacja, Elektronika, Serwis Ogumienia, Komputrowa Geometria Kół,Pomoc Drogowa, Części
Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku od 0800 do 1700, w sobotę od 0900 do 1400. W niedzielę nieczynne

Lokalizacja


ul. Kraska 32, Łomża, 18-400

Komentarze

comments powered by Disqus