Slide 1

Login

Szukaj

B.P.K. Auto Serwis s.c.

Dodaj do ulubionych
Kontakt Z.H.U. "BPK Auto Serwis" s.c.
43-605 Jaworzno
ul. Wybickiego 46

tel. (032) 752-79-55
fax. (032) 752-79-55
kom. 0 888 131 636
www.japorynen.fm.interia.pl
Dodane 09-02-2014 13:25:07

Opis

Firma B.P.K Auto Serwis jestfirmą z wieloletnią tradycją przez co możemy pochwalić się fachowością i rzetelnością w wykonywanych przez nas usługach. Gama oferowanych  usług jest bardzo szeroka i z pewnością znajdziesz w niej coś przeznaczonego specjalnie dla Ciebie. Oprócz  dużej ilości usług związanych 
z mechaniką pojazdową chcemy zaproponować Ci zaznajomieni się z częścią poświęconą instalacjom zasilania silników samochodowych gazem. Instalacje gazowe stały się w ostatnich czasach bardzo popularne ze względu na ich walory ekonomiczne 
i pro środowiskowe. Historia montażu tych instalacji w naszej firmie jest ściśle związana z firmą Elpigaz, która specjalizuje się tego typu instalacjach . Należy powiedzieć, że układy produkowane przez firmę Elpigaz posiadając certyfikaty homologacji oraz wszystkie niezbędne świadectwa pozwalające bezpiecznie użytkować samochód wyposażony w układ gazowy tej firmy.

Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom uruchomiliśmy system ratalny, który pozwoli Ci bez konieczności posiadania gotówki zamontować w swoim samochodzie instalację gazową, która na pewno zwróci się a nawet zacznie przynosić zysk.. 

Nie możemy zapomnieć również o sprawach mechanicznych. Nasza firma oprócz instalacji gazowych specjalizuje się również w różnego rodzaju naprawach mechanicznych  Oferujemy szereg napraw układów elektronicznych, układów kierowniczych, układów hamulcowych oraz wiele innych. Gwarantujemy fachowość oraz niską cenę oferowanych przez nas usług. Wszystkich szczegółów dowiesz się kontaktując się bezpośrednio z nami.

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka, Przelew
Dostępne usługi Elektromechanika, Kompleksowa Mechanika
Specjalizacja lub inne usługi Auto Gaz, Mechanika samochodowa
Godziny otwarcia ---

Lokalizacja


ul. Wybickiego 46, Jaworzno, 43-605

Komentarze

comments powered by Disqus