Slide 1

Login

Szukaj

Edmund Kiedrowski

Dodaj do ulubionych
Kontakt Mechanika Pojazdowa Blacharstwo, Lakiernictwo Edmund Kiedrowski.
Pruszcz Gdański 83-000 ul.
Sikorskiego 15
tel. 503-777-222
tel. 503-689-750
tel. 58-683-42-62
Dodane 10-02-2014 16:22:59

Opis

 

Zakład Mechaniki Pojazdowej, Edmund Kiedrowski

Nasz zakład to zakład o wieloletniej tradycji i twardych zasadach rygorystycznie przestrzeganych przez szefa. Założony został przez Edmunda Kiedrowskiego w roku 1991r. w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Sikorskiego 15. Początkowo w zakładzie pracował sam szef, do dziś zakład powiększył się o syna Piotra oraz Grzegorza.
    Nasz zakład oferuje usługi w zakresie Mechaniki Blacharstwa Lakiernictwa Pomocy Drogowej oraz Diagnostyki Komputerowej.
    Oferujemy dogodne terminy krótkie czasy napraw konkurencyjne ceny oraz uczciwość, perfekcyjność oraz sumienność i poświęcenie w wykonywaniu swoich prac.
    Nasza firma jest firmą rodzinną dla tego jesteśmy wyjątkowym zakładem. Dzięki rodzinnej atmosferze nasi klienci czują się u nas wyjątkowo dobrze. Chciałbym serdecznie wszystkich zaprosić do naszego warsztatu. Obiecujemy 100% zadowolenia z wykonanych przez nas prac.

 

USŁUGI LAKIERNICZO - BLACHARSKIE
    Warsztat Samochodowy Kiedrowski oferuje usługi w zakresie kompleksowych napraw blacharsko - lakierniczych samochodów powypadkowych. Zakład wyposażony jest w najwyższej klasy urządzenia i materiały, pozwalające tym samym świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Rozumiejąc wszelkie problemy towarzyszące właścicielowi rozbitego samochodu, nasi klienci mogą liczyć na pełną pomoc z naszej strony. Firma nawiązała współprace z towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala nam na bezgotówkowe rozliczenia napraw.
Naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów osobowych i dostawczych obejmują:
.    Lakierowanie samochodów osobowych i dostawczych
.    Odnowa lakieru wraz z polerowaniem karoserii
.    Pomoc w załatwianiu formalności ubezpieczeniowych
.    auto zastępcze na czas naprawy
 

  BADANIE PROBLEMU      Praca mechanika samochodowego poprzedzona jest rozpoznaniem marki, modelu i wielu parametrów niezbędnych do przeprowadzenia naprawy - aby się przygotować do wykonania naprawy samochodu służy mu komputer:matka w specjalnym pomieszczeniu - z którym łączą się komputery przenośne takie jak mega march 42 oraz TEXA i inne specjalistyczne do wykrywania usterek po przez łącza bluetooth.
     Posiadany sprzęt jest wbudowany w inteligentną infrastrukturę pomieszczeń - łącząc te wszystkie elementy z wysokimi kwalifikacjami pracowników i pasją z jaką są zaangażowani w wykonanie każdej usługi z zakresu mechaniki pojazdowej - im większe problemy tym większa pasja do wykonania zadania - to prawdziwi pasjonaci - sami oceńcie.

Informacje dodatkowe

Opcje płatności Gotówka, Przelew, Karty płatnicze
Dostępne usługi Diagnostyka komputerowa, Samochód zastępczy, Pomoc Drogowa, Klimatyzacja, Wulkanizacja i serwis opon, Lakiernictwo, Blacharstwo Pojazdowe
Specjalizacja lub inne usługi ---
Godziny otwarcia ---

Lokalizacja


ul. Sikorskiego 15, Pruszcz Gdański, 83-000

Komentarze

comments powered by Disqus